Tõrva gümnaasium võtab tööle sotsiaalpedagoogi, eripedagoogi, saksa keele õpetaja ja vene keele õpetaja.

Tõrva Gümnaasium ootab meeskonna lisajõudu

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 25. jaanuaril 2024 algusega kell 16.00 Hummuli mõisahoone saalis.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Täpsem info edastatakse lapsevanemate Stuudiumi keskkonna kaudu.

Õpetajate streik Tõrva vallas

Täpsem info edastatakse lapsevanemate Stuudiumi keskkonna kaudu.

Mõnusat lugemist!
Alates 22. jaanuarist asub Tõrva valla sotsiaalosakond Tõrva Tervisekeskuse esimesel korrusel aadressil Tartu 4, Tõrva.

Tõrva vallavalitsuse sotsiaalosakond kolib Tõrva Tervisekeskusesse

Juhul, kui oled valmis olema õpetajale abiks spordipäeval, tunni asendamisel või mingi teema tutvustamisel, ole hea ja anna meile endast märku!

Tule koolidele appi!

Möödunud nädalavahetusel selgitati Tallinnas Eesti noortemeistrid mitmevõistluses. Oma esimesed stardid mitmevõistluses tegid kolm meie spordiklubi sportlast.

Kergejõustikus jagatakse talviste Eesti meistrivõistluste medaleid

Kui mõni spordiala Sind kõnetab ning sooviksid Tõrvale au ja uhkust tuua, siis võta hiljemalt 21. veebruaril ühendust Tõrva valla spordi- ja rahvatervise spetsialist Tiina Neumanniga.

Esinda Tõrva valda 39. Eesti omavalitsuste talimängudel!

Aasta teisel pühapäeval sai alguse suusasõprade kauaoodatud võistlussari - Tõrva suusaseriaal 2024.

Tõrva suusaseriaal 2024 sai alguse

Tasuline piletiteenus hakkab kehtima alates 22.01.2024 ja selleks tuleks olemasolev ühiskaart isikustada.

Tasuline sõit maakonna bussiliinidel

RMK hakkab Riidaja küla kõrgendatud avaliku huviga (KAH) alal ja sellega piirneval alal korrastama maaparandussüsteemi.

Riidaja küla metsaparanduse tööd

Neljapäeval, 11. jaanuaril tunnustati Otepää kultuurimajas Valga maakonna säravamaid spordi-, kultuuri-, tervise-, turvalisuse- ning noorsootöö valdkonna edendajaid

Valgamaa tänuüritusel tunnustati parimaid

Edaspidi saab kodulehel olevaid vorme näha ja allkirjastada vaid ID-kaardi abil sisse logides.

Kohalike omavalitsuste kodulehtedel kaob võimalus mobiil-ID-ga sisse logida

Kui on soov sõlmida uut lepingut kohapeal, seda muuta või pole võimalust seda arvutis allkirjastada, saab seda teha 15. ja 16. jaanuaril kell 9.00-18.00 Tõrva kõrtsihoones

Võimalus sõlmida AS Eesti Keskkonnateenustega leping kohapeal

Alates 02.01.2024 muutuvad Elron reisirongide sõidugraafikud. Seoses sellega hakkab liin 81A Tõrva-Puka väljuma Tõrvast pool tundi varem ehk 17:25.

Liini 81A väljumine muutub varasemaks

Tõrva vald - ainus omavalitsus Kagu-Eestis, kus rahvastikuarv aastaga tõusis!

Tõrva vald alustas 2024. aastat 5941 elanikuga

Tõrva vald - ainus omavalitsus Kagu-Eestis, kus rahvastikuarv aastaga tõusis!

Valgamaal toimub kultuuririkkuse aasta avamine 13. jaanuaril kell 14.00 mälumänguga Valgas, Otepääl ja Tõrvas. Tõrvas toimub üritus Malmizzas.

2024 on Eesti kultuuririkkuse aasta!

Tõrva Vallavalitsus viib läbi riigihanke „Projektijuhtimise teenus projektile „Valgamaa hoolduskoordinatsioon““

Hanketeade: Projektijuhtimise teenus projektile „Valgamaa hoolduskoordinatsioon“

Taotlused palume esitada kirjalikult või elektrooniliselt Valgamaa Omavalitsuste Liidule hiljemalt 4. veebruariks 2024.

Valgamaa ootab kandidaate maakonna teenetemärkidele

2023. aastal pälvis kultuuri peapreemia naisansambel Hermes ja kultuuripreemia Maire Riit.

Aeg on tunnustada Tõrva valla kultuuritegijaid

Näitan: 61-80
Elemente lehe kohta20