Huviringide toimumisajad

Tõrva Kultuurimaja huviringide toimumisajad 2020/21 

RING AEG JUHENDAJA KONTAKT TOIMUMISE KOHT
ESMASPÄEV        
Memmede tantsurühm
EIDERATAS
E 14.00 Silvi Abolkaln 55561057 Tõrva KM saal
Tantsukool HOP DANCE E 16.00-18.00 Kerli Vessin 58435123 Tõrva KM saal
JOOGA E 19.00-20.00 Margis Sein 58050539 Tõrva KM saal
Tõrva Kunstistuudio
Käsitöö - laste
E 16.00 Carmen Põldsalu
 
5291627
 
Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Tõrva Tantsustuudio LYS 1.-5. klass E 14.00-15.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tõrva Tantsustuudio LYS mudilased 4.-5. aastased E 16.00-16.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tõrva Tantsustuudio LYS kantri E 18.30-19.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tõrva Tantsustuudio Lys naisrühm E 19.00-21.00 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
         
TEISIPÄEV        
Tõrva Lauluseltsi Naiskoor T 18.00-20.00 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
         
KOLMAPÄEV        
Memmede tantsurühm
EIDERATAS
K 14.00 Silvi Abolkaln 55561057 Tõrva KM saal
MEESANSAMBEL K 14.30 Eduard Nigol 5149159 Tõrva KM invaühingu ruum
Tantsukool HOP DANCE K 16.00-18.00 Kerli Vessin 58435123 Tõrva KM saal
Rahvamuusikaansambel KIRIME K 17.00 Thea Leitmaa 5297974 Tõrva KM rahvamuusikute ruum
KVARTETT K 18.00 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
Estraaditrupp  TÕRVA TILGAD K 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva Gümnaasium
Tõrva Kunstistuudio
maalimine - laste
K 16.00
Gerta Vister
 

53481568
 
Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Tõrva Kunstistuudio maalimine - täiskasvanud K 18.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
         
NELJAPÄEV        
Tõrva Tantsustuudio LYS mudilased 4.-5. aastased N 16.00-16.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tõrva Kunstistuudio keraamika - laste N 16.15 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Tõrva Kunstistuudio keraamika - täiskasvanud N 18.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Tõrva Kunstistuudio käsitöö - täiskasvanud N 18.00 Siiri Nõmmsalu 53403970 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Naisansambel HERMES N 19.00 Reet Koppel 5234847 Tõrva KM lauluklass
JOOGA N 19.00-20.00 Margis Sein 58050539 Tõrva KM saal
Tõrva Tantsustuudio LYS naisrühm N 19.00-21.00 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
         
REEDE        
Tõrva Tantsustuudio LYS 1.-5. klass R 14.00-15.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
         
PÜHAPÄEV        
Tõrva Tantsustuudio LYS daamide võimlemine P 12.00-14.00 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Rahvamuusikaansambel JAURAM P 15.00 Ants Säks 53478530 Helme päevakeskus