Neljapäev, 23.07.2020

 21.00  Lõkkeõhtu elava muusikaga Vanamõisa järve ääres.

Esinevad Liina Tsimmer ja Hugo Kähri

Vaata üritust Facebookis SIIN


·         22.00  Tõrva VI RattaÖÖ algus Vanamõisa järve äärest

Õige aeg on oma rattakett ära õlitada ning kapist kiiver välja otsida, sest juba kuuendat korda toimub 23. juulil Tõrva RattaÖÖ! Tule ja naudi koos sõpradega mõnusat rattasõitu ning avastame üheskoos öist Tõrvat. Sõidu pikkus on umbes 10 kilomeetrit ning võimaluse korral teeme peatuse ka Tõrva Astronoomiaklubi teleskoobivaatluse juures.
Vanamõisa järve juurde tasub tulla juba kella 21-ks, sest siis algab elava muusikaga lõkkeõhtu, mis võimaldab koormust anda ka häälepaeltele. Samuti on võimalik teha enne sõitu rattale tehniline kontroll koostöös Maanteeametiga.
Üritus Facebookis on leitav SIIT

·         22.00 Tõrva Astronoomiaklubi Jupiteri ja Saturni teleskoobivaatlus

Tõrva Astronoomiaklubil on ka sel aastal pakkuda huvilistele midagi põnevat!
23. juulil kell 22.00 saab läbi teleskoobisilma uurida Jupiteri ja Saturni. Vaatlusplatsiks on taaskord Kaarlimäe tänava ametlik lõpp, kohe linnasildi kõrval, kus vaade lõunataevasse avatud. Nikon, Canon või Sony peegelkaamerate omanikel võib avaneda ka võimalus planeete ise läbi teleskoobi pildistada! Kahjuks veel nii võimsaid teleskoope pole, mis võimaldaksid planeete uurida läbi pilvkatte, siis toimub üritus üksnes selga taeva korral. 

Jooksvat infot vaatluse kohta vaata Tõrva Astronoomiaklubi Facebooki lehelt


·         23.30 Öökino Veskijärve ääres Tõrva ahju juures 

Tõrva Tule-Päevad pole kindlasti see aeg, kus kodus teki all Netflixi vaadata! Kui päike juba ammu loojunud, siis tuleb seada sammu öökinno, kus saame 23. juulil kell 23.30 teada, kuidas on ajavoog mõjunud Salmonitele! Salmonid oli Eesti esimene teleseriaal, mis aastatel 1993-1995 näitas humoorikalt, milline on eliidi ehk rikaste elu väikeses Eestis. Veerand sajandiga on palju muutunud.. Seda peab nägema!
Vaata treilerit SIIT.
Öökino toimub maalilise Veskijärve veerel, Tõrvaahju juures. Mõnusaks filmielamuseks on valmis seatud pleedid ja toolid. Kui peaks juhtuma nii, et ilm meid üldse ei soosi, siis on võimalik vihma eest peituda MÖKi telgi alla. Kino on kõigile tasuta!