Pühapäev, 26.07.2020 

·        10.00 SUP jooga Riiska järvel (tasuline, eelregistreerimisega)

Lisainfo Triin Pärn (greenyogatriin@gmail.com)
·        11.00 Riiska järve heategevusjooks

Riiska võrkpalliväljakutelt saab alguse Riiska järve heategevusjooksu. Heategevusjooks pole võistlus, vaid toetusjooks Riiska väljakute äärde soetatava paviljoni tarbeks. Jooksust saab osa võtta iga huviline, jooks kulgeb ümber Riiska järve ja igaüks võib valida omale sobiva tempo.

·        11.30 Rannavõrkpalli võistlus segapaaridele Riiska järve ääres

REGISTREERIMINE:
Võistlusele registreeritakse paarid – mees ja naine. Peale registreerumist loositakse kohapeal paarid, kellega koos võisteldakse. Mängijate vanus on vähemalt 14 aastat.
Registreerimine eelnevalt Tõrva Võrkpalliklubi Facebooki lehel ürituse all või e-kirjana kadri@kmprojekt.ee. Registreerimine kohapeal 10.30-11.20. Osalemine tasuta.

Ootame osalema kõiki rannavõrkpallihuvilisi, kel vanust üle 14 aasta. Võistlusel osalemine omal vastutusel, soovitav on läbida regulaarne tervisekontroll ning omada tervisekindlustust.
Võistlussüsteem otsustatakse võistluspäeval vastavalt osalejate arvule. Eelistatakse turniirisüsteemi, vajadusel kasutatakse 2-miinuse süsteemi. 

Vaata üritust Facebookis SIIN

·        12.00 SUP polo Riiska järvel (tasuline, eelregistreerimisega)

SUP polo on lõbus ja adrenaliinirohke võistkonnamäng vee peal!
SUP Polo võiks kirjeldada kui veepolo, lacrosse'i ja romuralli ristandit, mida mängitakse vee peal asetseva väljaku keskel täispuhutavatel SUP laudadel kolm-kolme vastu kaks 10-minutilist poolaega.Mäng on lühike, kiire, mõõdukalt kaootiline ja hullumoodi lõbus!
Vaata tutvustavat videot SIIT
Kui soovid võistlusest osa võtta, siis registreeri oma 3-liikmeline võistkond e-posti aadressil tiina.neumann@torva.ee
Osalustasu tiimi kohta on 10 eurot. Vabade kohtade olemasolul on võimalik registreerida ka enne võistluse algust kohapeal!

·        12.00 Discgolfi paarismäng Tõrva discgolfi rajal (tasuline, eelregistreerimisega)

Hei, kettagolfi sõber! Tule-Päevade raames saab end proovile panna ka discgolfi radadel. Auhinnafond on üle 400 euro!
Registreerida mängule saab SIIT.