Reede, 24.07.2020

·         8.00 Laat Sõpruse pargis

Mis oleksid Tule-Päevad ilma laadata?
Seekord asub laat Sõpruse pargis, mis mahutab ära kõik kauplejad! Kauplejaid saab laadal olema vähemalt poolsada, seega leiab iga huviline endale midagi põnevat - olgu selleks siis patsijuust, suhkruvatt, ilus käsitöö või hoopiski uued jalatsid! Laat on avatud nii reedel kui laupäeval, seega leiab igaüks endale sobiva aja uute asjade soetamiseks. 

·         15.00 Vello Jaska raamatuesitlus „Seal, kus Emajõgi voolab" Pikasilla koolimajas

Tõrva Tule-Päevadel ei jää elamusest ilma ka kirjandushuvilised! Vello Jaska raamatu „Seal, kus Emajõgi voolab" esitlus toimub reedel, 24. juulil algusega 15.00 Pikasilla koolimajas. Räägime äsja ilmunud teosest ja meenutame koos elatud aastaid selles looduskaunis külas. Raamatuesitlusel loovad muusikalist meeleolu Tõrva meesansambel, rahvamuusikaansambel Kirime, torupillimängijad Ants Taul ja Olav Napritson ning lõõtsa- ja suupillimängijad. Seltskonnatantse korraldab Valdeko Kalamees. Esitlusel osalejad saavad perele raamatu „Seal, kus Emajõgi voolab" tasuta. Kõik huvilised on oodatud!

·         18.00 Hoovifestival lastele Tõrva Avatud Noortekeskuse juures

Kavas on tegevused, mis peaks iga noore südame panema pisut kiiremini põksuma - tänavakunst, parkuur, laserlahing! Meeleolukat üritust saab jäädvustada fotoseina abil, kus paberkandjal pildid saab kätte kohe. Kõhutäiteks saab maitsta noorte enda poolt valmistatud burgereid ja friikartuleid! Algus kell 18.00!
Vaata üritust Facebookis SIIN.

·         18.00 Orelikontsert „Barokist biitliteni" Taagepera kirikus (tasuline)

Kui soovid kosutada oma vaimu kauni orelimuusikaga, soovitame külastada 24. juulil kell 18.00 Taagepera kirikus toimuvat orelikontserti "Barokist biitliteni."
Kontserdil kõlavad lood barokiajast tänapäevase popmuusikani, hõlmates oreli soolomuusikat barokist tänapäevani ning töötlusi tuntud muusikalidest ja popmuusikast.

·         18.00 Astronoom Elmo Tempeli loeng „Universum läbi astronoomi pilgu" Pubi Juudases

Tänavuste Tõrva Tule Päevade raames tuleb Tõrva Astronoomiaklubile külla Tartu Ülikooli astronoomiaprofessor Elmo Tempel, kelle suurepärane loeng kannab alapealkirja "Universum läbi astronoomi pilgu". Loeng on kõigile tasuta. 

Vaata üritust Facebookis SIIN

·         18.00 Tondisaare Simman

Suislepast väljub paat simmanile kell 17:15. Pilet 10 eur. Kontakt: 5038219 (Rauno) või puhkemajad@suislepa.ee

·         19.00 Tantsuõhtu „Toomas Anni 35 aastat laval" Tõrva Tkeskväljaku MÖKi telgis (tasuline)

Millal viimati ühel korralikul tantsuõhtul käisid? Kui tundub, et tantsusammud kipuvad ununema, siis tasub neid meelde tuletada 24. juulil kell 19.00 Tõrva Tantsumäel, kus meeleoluka kontserdi annab kahe kuldplaadi omanik Toomas Anni! Piletid on müügis nii Piletilevis kui ka enne üritust koha peal.
Üritus Facebookis on leitav SIIN.

MUUDATUS: PIDU TOIMUB TÕRVA KESKVÄLJAKUL! 

·         22.00 – 01.00 Pubi Juudas tuleb välja ↜♪☾▶★ÖÖPULSS❤☮♞♫↝ keskväljakul MÖKi telgis

Pubi Juudas väljub oma ruumidest ja raamidest ning tuleb välja! Esmakordselt kultuurpubi ajaloos tehakse korralik pidu väljaspool oma tavapäraseid ruume.

Vaata üritust Facebookis SIIN.