Orienteerumise esmaspäevakud on täies hoos!

Üleeelmisel nädalalõpul sai proovile panna autodega orienteerumises Tõrva valla teedel, aga eelmisel esmaspäeval algas kolme-etapiline orienteerumine maastikul. Esimene etapp peeti Helme linnuse varemete ümbruses.

Ürituse korraldaja Orienteerumisklubi Käbi oli sealsele maastikule paigaldanud kontrollpunktid ja orienteerujad said ise kaardil raja kujundada. Igal vanuseklassil oli ette antud vajalike läbitavate punktide arv ja võistleja valis ise punktide asukohad ning millises järjestuses ta neid maastikul läbib.

Helme ümbrus on huvitav ja maastik mitmekesine, nii tuligi punkte otsida linnuse varemete juurest, mäe pealt ja Helme jõe äärest, Helme koobaste ümbrusest ning Helme asulast.

Järgmine orienteerumise esmaspäevaku etapp toimub 3.augustil kui võistluskeskus paikneb Riiska järve ääres, start rajale on avatud 17.00 kuni 18.30. Oodatud on kõik orienteerumishuvilised, ka need kel esimesel etapil jäi osalemata. Kokkuvõtete tegemisel läheb arvesse kahel etapil kogutud punktisumma. Esmaspäevakute viimane etapp peetakse 10.augustil Linnakülas.

Eelmised tulemused on leitavad SIIT

OK Käbi