Reedel toimus X Tantsumäe mägede jooks!

Reedel, 18. juunil toimus X Tantsumäe mägede jooks. Saabunud suvesoe saatis jooksjaid ka hilisõhtul Tantsumäe ja Linnamäe ümbruse jooksuradadel.

Jooksuõhtut alustasid kõige nooremad jooksusõbrad, nende jooksul paremusjärjestust ei selgitatud- iga tubli jooksja sai erilise medali ja jooksu diplomi. Tillujooksu järel anti start laste- ning noortejooksudele, ka nende jooksude lõpetajaid tänati diplomi ning magusa meenega. Vanuseklasside kiirematele jagati medalid ja meened.

Jooksuõhtu lõpetas põhijooksu start. Põnev mägede jooksu rada viis jooksjad Linnamäe ümbruse tõusudele ja laskumistele, samuti oli vaja vallutada ka Linnamäe tipp, millega said kõik jooksusõbrad hoolimata ka õhtutundidel valitsevast leitsakust kenasti hakkama. Vanuseklasside kiiremaid autasustati medali ja meenega. Erimeene Chaga OÜ poolt teenisid kiirem mees Joosep Tammemäe ning kiirem naine Bianka Uhtjärv ning kiiremad tõrvakad Ever Sinisalu ning Bianka Uhtjärv.

Juubelijooksu puhul pakuti ka kringlit.

Kümnenda Tantsumäe mägede jooksu toetasid Tõrva vald, kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp ja Chaga OÜ. Täname kõiki jooksusõpru ning ürituse toetajaid ning kaasaaitajaid!

Jooksusõpradele meeldetuletuseks: Tervisejooksu II etapp joostakse reedel Sibulamäel.

Jooksu tulemused leiad SIIT.

Tõrva liigub!