Registreeri end Tõrva valla elanikuks!

Registreerides ennast veel enne selle aasta lõppu Tõrva valla elanikuks, annad omapoolse panuse valla edasisse arengusse! Lisaks saavad uued elanikud, kes on registreerinud end Tõrva valda pärast 15. novembrit, kingiks Tõrva Veemõnula kinkekaardi 25€ väärtuses ning osalevad 500 euro loosis.

Kui oled tõrvakas või Tõrva valla sõber, kuid mingil põhjusel ei ole Sa ennast valla elanikuks vormistanud, siis tee seda kindlasti enne 31. detsembrit. See otsus tagab, et alates 1. jaanuarist 2022. aastal hakkab Sinu tulumaks laekuma Tõrva valla eelarvesse.

Täpne ülevaade oma elanike arvust ja vanusest võimaldab vallal paremini elukorraldust planeerida. Tulubaas, mida saab kasutada valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks, sõltub registreeritud elanike arvust. Seetõttu palume kindlasti oma elukohaandmed üle kontrollida, sest see mõjutab näiteks ka erinevate toetuste taotlemist.

Kõigi uute vallakodanike vahel loositakse välja 500 eurot. Loosimine toimub jaanuaris kõikide nende inimeste vahel, kes on kampaania ajavahemikus ehk 15. novembrist kuni 31. detsembrini 2021 ennast registreerinud Tõrva valla elanikuks. Vallasisene ümberregistreerimine ei kvalifitseeru auhinnaraha loosis osalemiseks, samuti ei osale ennast vallast välja ja seejärel sisse kirjutajad. Võitja nimi avaldatakse Tõrva valla kodulehel. Kõik loosis osalevad saavad kingituseks Tõrva Veemõnula kinkekaardi. Kinkekaardi kättesaamise osas võetakse kõigiga ühendust jaanuaris.

Kuidas end Tõrva valla elanikuks registreerida?

• rahvastikuregister.ee lehel – logi mugavalt sisse ID-kaardi, SmartID või Mobiil-ID-ga ning esita elukohateate avaldus
• E-postiga – digitaalselt allkirjastatud elukohateate avaldus saada torva@torva.ee
Avalduse leiab Tõrva valla kodulehelt torva.kovtp.ee/taotluste-vormid
• Tõrva vallavalitsuses – täida elukohateate avaldus vallavalitsuses kohapeal