Tõrva elanikuks registreerimise kampaania kulges edukalt!

Tõrva Linnavalitsus korraldas 2013. aasta detsembris esmakordselt linna elanikuks registreerimise kampaania.

Ettevõtmise käigus kutsuti Tõrva linnas elavaid, kuid mujal sissekirjutatud inimesi enda elukohaandmeid muutma. Omavalitsuse areng sõltub otseselt maksumaksjate arvust ja linna suurem tulubaas võimaldab muuta kvaliteetsemaks avalikke teenuseid, parandada  töö- ja elukeskkonda.

01.detsembrist kuni 31. detsembrini registreeris ennast Tõrva linna elanikuks kokku 20 inimest, kellele lisandus ka üks vastsündinu.  Viis uut linnakodanikku olid eelnevalt registreeritud Tallinnas, 13 teistes Valgamaa omavalitsustes ja kaks registreerujat olid varasemalt sisse kirjutatud mujal Eestis.

Samal ajal lahkus Tõrva elanike registrist kokku üheksa inimest, kelledest ainult üks registreeris ennast Tallinna elanikuks. Lisaks vormistati kokku kolm surmaakti.

Tõrva linnas elab seisuga 01.01.2014 kokku 2913 inimest.

Uutele linna kodanikuks registreerujatele pani Tõrva Linnavalitsus välja ka mitmeid auhindu. Võitjad on järgmised:

• tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab 3: Aile Lepik, Triin Tisler, Gregor Valtsov
  • Tõrva Loits 2014 pääsmed kahele: Ants Jasper, Ahti Raja
  • Tõukerattamatk kuuele Meie Liigume Matkad poolt: Sandra Viljumson

Auhinnad saab kätte Tõrva Linnavalitsusest isikut tõendava dokumendi alusel.

Tõrva Linnavalitsus tänab kõiki uusi linnakodanikke!

Tõrva Linnavalitsus