Tõrva laste kergejõustikuseriaali võistlused on peetud!

Eile peeti Tõrva laste kergejõustikuseriaali viimane kolmas osavõistlus. Nii nagu ka eelnevatel etappidel oli kavas 60 meetri jooks, pallivise ja kaugushüpe.  Nii poistele kui tüdrukutele oli 5 vanuseklassi: 3-4-aastased, 5-6-aastased, 7-8-aastased, 9-10-aastased ja 11-12-aastased.Kõige rohkem noori sporisõpru oli esimesel etapil, mis ühtlasi oli ka kergejõustikupäev koos Magnus Kirdiga - seal osales 134 kuni 12-aastast sportlast. 

Seeriavõistluse arvestuses oli vaja osaleda vähemalt kahel etapil ja neid lapsi oli kokku 86. Kõiki neid täname järgmisel neljapäeval 17.septembril Tõrva gümnaasiumi staadionil kell 17.00 algaval autasustamisel. Vanuseklasside kolmele parimale antakse üle võistluse medalid, kõikidele osalejatele võistluse meened.

Võistluse toimumisele aitasid kaasa Tõrva Gümnaasium, Orienteerumisklubi Käbi, Tõrva Võrkpalliklubi ning vabatahtlikud abilised. Võistluse korraldaja MTÜ Tõrva Spordiselts tänab ürituse toetajaid, Tõrva Vallavalitsust ja kultuurkapitali Valgamaa ekspertgruppi. Suur- suur tänu kõikidele väikestele spordisõpradele ja nende pöidlahoidjatele! Kohtumiseni autasustamisel 17.septembril!

Vaata sporditulemusi SIIT

Tõrva Liigub!