Tõrva Linnaraamatukogul on nüüdsest raamatukapp, kust saab raamatuid kätte ööpäevaringselt!

Tõrva Linnaraamatukogu lugejad saavad nüüd soovitud raamatud ja ajakirjad raamatukappi tellida.

Raamatukapp asub Männiku tn 5 välisukse kõrval ja töötab pakiautomaadi põhimõttel - raamatuid saab kätte ööpäevaringselt. Teenus on kõigile tasuta!

Enne tellimist:

Tellimiseks on kaks võimalust:

• Raamatukoguhoidja vahendusel:

Helistage telefonil 766 5333 või saatke raamatukogu@torva.ee e-kiri, kuhu on märgitud, milliseid raamatuid/ajakirju soovite, soov saada tellimus kätte raamatukapist ja teie telefoninumber või meiliaadress, millele soovite saada avamiskoodi.

• Iseteenindus:

Logige sisse oma lugejakontole e-kataloogis RIKSWEB, reserveerige soovitud teavik ja valige reserveerimisel asukohaks „raamatukapp"

Tellimuse täitmine

• Tellitud raamatud laenutatakse lugeja kontole ja pannakse raamatukappi esimesel võimalusel.
  • Lugejale saadetakse avamiskood SMS-i või e-kirja teel.
  • Laenuaega arvestatakse päevast, mil teavikud pannakse raamatukappi. Tagastustähtajaga sedel on väljaande vahel.
  • Lugeja saab tellimuse kätte, kui sisestab talle saadetud avamiskoodi raamatukapil olevale koodipaneelile. Pärast teavikute väljavõtmist peab lugeja raamatukapi ukse korralikult sulgema.
  • Tellitud teavikuid hoitakse raamatukapis 7 päeva alates raamatukapi avamiskoodi saatmisest. Kui lugeja ei ole 7 päeva jooksul tellitud teavikuid kapist välja võtnud, tellimus tühistatakse ja laenutused tagastatakse lugejakontolt.

Tagastatavaid raamatuid palun raamatukappi mitte panna! Selleks on teisel pool välisust mõeldud tagastuskast.

Toredaid lugemiselamusi!