Tõrvakas! Kas Loitsu pilet on olemas?

9. augustil on Veskijärve veerel taaskord toimumas Tõrva Loits, mis jutustab seekord Eesti rahva ennemuistseid jutte, pakkudes ennenägematut vaatemängu ja parimat muusikut tuntud artistide ning ansamblite esitluses.

Et omad oleksid eelistatud, on korraldajad otsustanud anda kiirematele  Tõrva piirkonna (Tõrva linn, Hummuli vald, Helme vald, Põdrala vald)  elanikele võimaluse soetada pileteid 20% võrra soodsamalt. Soodusvõimalus kehtib B sektoris ja eeldusel, et pääse lunastatakse välja enne 15. juulit.

Pileteid saab osta Tõrva keskväljaku lillepoest, turismiinfopunktist, Maxima lillepoest ja Tõrva Linnavalitsusest. Sooduspääsmete arv on piiratud!

Suurejoonelise tule, vee ja muusika vabaõhu-vaatemängu juhatavad sisse armastatud lauljad Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna, kes on koondunud artistinime Vallatud Vestid taha.

Loitsuõhtut kroonib Mart Kolditsa poolt spetsiaalselt Tõrva Loitsuks lavastatav  ainukordne vabaõhu-vaatemäng  „Eesti rahva ennemuistsed jutud 2.0", kus ansamblite Metsatöll ja Winny Puhh, parkuurijate ja maailma suurimate trummide osavõtul etendatakse ainult üks kord Eesti ennemuistseid jutte, vürtsitades seda Tõrva Loitsule omases ürgses ja tuliselt vaatemängulises vormis.

Kontsert-etenduse eriefektide eest hoolitsevad Trikivabrik ja Valgusfestival Tulemeistrid. Liikumise seab Märt Agu. Loitsuõhtut jääb lõpetama Hendrik Sal-Saller koos orkestriga. Lisaks näeb laval ka mitmeid meie linna tublisid tegijaid.

Tõrva Linnavalitsus