Tõrva keskväljaku rekonstrueerimistööde algusega tuleb veel oodata!

Pikalt planeeritud Tõrva keskväljaku rekonstrueerimistööd viibivad hankemenetluse tõttu ning algavad juuli lõpus.

Taotlusi hankemenetlusest osa võtta laekus kokku neljalt ettevõtjalt, kuid praeguseks on selge, et kvalifitseerus ainult Merko Ehituse ja Merko Infra ühishange.

Teiste pakkujate dokumentides leidis nii Tõrva Linnavalitsus kui ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus puudusi ning need ettevõtted hankemenetluses enam ei osale.

Tõrva keskväljaku rekonstrueerimistöödega on planeeritud alustada juuli lõpus, kui on läbi saanud Tõrva Loits ja Tõrva Tule-Päevad.

Üheks hanke tingimuseks oli, et tööde maksimaalne kestvus oleks 6 kuud, mistõttu peaks kogu ehitusprotsess lõppema hiljemalt järgmise aasta jaanuariks.

Tõrva Linnavalitsus