Toimus Tõrva siseorienteerumisvõistluse II osavõistlus

Kuuendat korda toimuv Tõrva siseorienteerumisvõistluse teine osavõistlus toimus 6. veebruaril Tõrva Avatud Noortekeskuses.

Põnev rada oli paigutatud III korruse saali ja koridori. Siseorienteerumise teeb huvitavaks pealtnäha lihtne ülesanne, kõik otsitavad kontrollpunktid on saali erinevates osades näha, aga kui kaardilt pead vaatama ja jõuad saali, siis punkte on nii palju, et tekib kerge segadus- peab väga täpselt meeles pidama mitmenda akna juures või millises saali osas otsitav punkt asub. Juhtub ka sedasi, et suures jooksutuhinas ununeb otsitava kontrollpunkti number ja siis ei aita muu kui taas kaardilt üle vaadata ning loota kiiretele jalgadele.

Esimesel osavõistlusel Tõrva gümnaasiumi spordisaalis osales 38 orienteerumishuvilist, täpselt sama palju oli ka teisel osavõistlusel osalejaid, aga palju on erinevaid osalejaid. Kuna võistluse kokkuvõttes läheb arvesse kahe etapi kogusumma, siis otsustavaks saab III osavõistlus, mis peetakse 9.märtsil Tõrva spordihoones kui startide algus on 12.30.

Igal osavõistlusel loositakse osalejate vahel välja loosiauhindu, esimese osavõistluse auhinnad said: Tiina Neumann,Kermo Ohno , Aksel Otsing ja teisel etapil : Margus Vassiljev , Ann Lelle, Andero Vare.

Kohtume Tõrva siseorienteerumise viimasel osavõistlusel, kus kohe peale võistluse toimumist tehakse kokkuvõtted ja autasustatakse parimaid.

Tulemused

 

Orienteerumisklubi Käbi