TV-10 Olümpiastarti IV etapi edukaim kool oli Tõrva Gümnaasium

Kadrioru staadionil toimunud TV-10 Olümpiastarti heidete ja pika jooksudistantsi etapil olid väga edukad Tõrva noored kergejõustiklased. Võisteldi palliviskes ja kettaheites. Lisaks võistlesid poisid 1000 m jooksus ning tüdrukud 600 m jooksus.

Etapi edukaimaks poiste vanema vanuseklassi võistlejaks oli Romet Kivi, kes võitis kettaheites 2. koha tulemusega 41.88, palliviskes 3. koha tulemusega 64.19 ja 1000 m jooksus 2. koha ajaga 2.53,51. Kõik tulemused olid Rometi uued isiklikud rekordid.

Kogu võistkonna väga ühtlane ja hea esitus andis Tõrva Gümnaasiumile koolide arvestuses etapil esimese koha ja tõstis hooaja arvestuses võistkonda viie koha võrra, mis tagas võistkonnale finaalvõistlustele pääsu.  Võistlejaid oli sellel etapil autasustama tulnud president Kersti Kaljulaid.

Oma panuse väga hea võistkondliku tulemuse eest andsid võistkonda kuulunud: Eerik Laanmäe, Ragnar Silla, Mattias Tauk, Mirell Suur, Isabel Lillo, Liisa Uhtjärv, Janely Riik, Heidi Pruus, Bianka Uhtjärv, Eneli Riik, Jakob Elango, Kermo Vessin ja Romet Kivi.

4. etapi erisaade on eetris 26. mail kell 19.30 ETV2 ekraanil.

Tulemused

Võistluse galerii

Viljo Grauding
spordiklubi Viraaž