Tõrva vald ootab aasta isa kandidaate!

Novembris tähistatakse isadepäeva ja Tõrva Vallavalitsus ootab kõiki esitama kandidaate Tõrva valla aasta isa tiitlile. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 27. oktoober.

Aasta isa tiitliga tunnustatakse pereisa, kes on pühendunud ja hea isa ühele või mitmele lapsele andes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus. Aasta isa konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Tõrva vald ning kes on hinnatud nii oma ametitöös kui ka perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pereringi. Aasta isa aunimetus omistatakse ühele isale ainult üks kord.

Taotluseid võivad esitada kõik, kes on märganud häid ja eeskujulikke isasid ning oodatud on pildid ja lähedaste (laste, abikaasa/elukaaslase, töökaaslaste, sõprade) iseloomustused kandidaadi kohta.

Kirjalikud ettepanekud nominentide esitamiseks Tõrva valla aasta isa konkursile tuleb saata e-posti aadressile torva@torva.ee või paberkandjal Tõrva vallavalitsuse aadressil Kevade 1, 68605 Tõrva. Samuti saab kandidaadi esitada Tõrva valla kodulehel oleva e-vormi kaudu.

Valla aasta isa valib vallavalitsuse poolt moodustatud erikomisjon ning tiitel antakse üle isadepäeval, 10. novembril, toimuval pidulikul kontserdil Tõrva Kirik-Kammersaalis.

Taotlusvorm (.docx)