Tõrva Vallavolikogu otsustas 20.oktoobril 2020 kiita heaks Tõrva valla arengukava 2020-2025 ja eelarvestrateegia 2020-2024 eelnõu ning suunata need avalikule väljapanekule.

Tõrva valla arengukava ja eelarvestrateegia avalik väljapanek

Tõrva Vallavalitsus on avaldanud Riigihangete registris lihthanke „Tõrva liikumisradade vee- ja elektrisüsteemide rajamine“

Lihthange: Tõrva liikumisradade vee- ja elektrisüsteemide rajamine

Koolivaheajal on toimumas palju põnevat Tõrva noortekeskustes ja -tubades!

Koolivaheaeg Tõrva noortekeskustes

Koolivaheajal on toimumas palju põnevat Tõrva noortekeskustes ja -tubades!

OÜ Beeservice korraldab alustavatele mesinikele neljast teabepäevast koosnevat sarja Tõrva kultuurimajas

Novembris algab alustavale mesinikule suunatud teabepäevade sari

Tõrva Lasteaed Mõmmik ootab enda meeskonda toredat ja särasilmset lasteaiaõpetajat.

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 20.oktoobril 2020 algusega kell 16.00 Tõrva Vallavalitsuses (Tartu 20, Tõrva).

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

14. oktoobril toimus pidulik nurgakivi panek Tõrva ujula-spaale.

Tõrva ujula sai nurgakivi!

14. oktoobril toimus pidulik nurgakivi panek Tõrva ujula-spaale.

Näitusel on väljas väga mitmekülgset käsitööd - nii vaibad, kindad, rätikud, vööd, kaardid, albumid ja palju muudki.

Tõrva kirik-kammersaalis saab vaadelda andeka käsitöömeistri Laine Vettiku töid!

Mõisahoones toimetaval Hummuli põhikooli kooliperel toimub nii mõndagi huvitavat.

Hummuli põhikooli koolipere tegemistest

Tõrva Vallavalitsus kutsub osalema hanke "Korterite akende vahetus" pakkumismenetlusel.

Hanketeade: korterite akende vahetus

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke kahe õhksoojuspumba ostmiseks.

Hanketeade: soojuspumpade ostmine

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke kahe õhksoojuspumba ostmiseks.

Aastast 1967 Helme raamatukogu juhtinud Kaie Tähe otsustas anda teatepulga edasi ning alustada väljateenitud pensionipõlve nautimist.

Teenekas raamatukoguhoidja siirdus pensionipõlve nautima

Näituse pealkiri viitab kunagisele soovile saada käsitööõpetajataks, millest jäi peale luhtunud joonistamiskatseid alles vaid unistus.

Neljapäeval avatakse Ülle Laiakase käsitöönäitust "Unistustest läbi nõelasilma"

11. oktoobril toimusid Järvakandis Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused, kus selgusid parimad sportlased alates U14 vanuseklassist kuni täiskasvanuten

Bianka Uhtjärv ja Romet Kivi võitsid pronksmedalid Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel!

Mulgi Kultuuri Instituut kutsub üles kõiki Mulgimaa inimesi ja asutusi heiskama Mulgimaa lipud!

Täna on Mulgimaa lipu päev!

Laupäeval kogunes enam kui 20 kalameest Tõrva valda Kulli järve äärde, et võistelda Tõrva Kalameeste klubi püügivõistlusel

Tõrva Kalameeste klubi võistlusel tõmmati välja ligi 10-kilone haug!

12.-17. oktoobrini toimub üle Mulgimaa Mulgi nädal, mille raames leiab aset palju erinevaid sündmusi.

Esmaspäevast algab Mulgi nädal!

8. oktoobril toimus Tõrva vallas Taagepera lossis Valgamaa aasta õpetaja ja täiskasvanuhariduse pidulik tunnustusüritus.

Valgamaa aasta õpetaja on Marge Kaiv ja aasta kõige õppijasõbralikum tööandja Tõrva Tarbijate Ühistu!

Veterinaar- ja Toiduamet palub kõigil metsas liikujatel, kes leiavad surnud metssea, sellest ametit teavitada.

Veterinaar- ja Toiduamet palub teavitada surnud metsseast

Valga maakonnas arvatakse kaitse alt välja 16 kaitsealust parki ja puistut, mis on minetanud oma looduskaitseväärtuse või hävinud

Kuusteist Valgamaa parki ja puistut arvatakse kaitse alt välja

Näitan: 1-20