Toimus Tõrva valla orienteerumisesmaspäevakute III etapp

26.augustil toimus Tõrva valla orienteerumissmaspäevakute kolmas osavõistlus.

Seekord paiknes võistluskeskus Tõrva kesklinnas. Neli erineva pikkuse ja raskusastmega rada paiknes Tõrva kesklinnas ja Tantsumäe ümbruses. Kuna võistluse parimate selgitamisel oli vaja vähemalt kahe osavõistluse punkte, siis need kes vaid ühel osavõistlusel osalenud, pidid ka seekord hea tulemuse nimel pingutama.

Aga ilm soosis orienteerujaid ja mõnusas soojas suveõhtul oli lausa lust joosta ja otsida kontrollpunkte. Kui lühemate radade punktid asusid linnatänavatel küll hoonete ja platside juures, siis pikimal rajal tuli leida punkte ka looduslikke objekte tundes. Kohe peale finiši sulgemist hakati kokku arvutama etappidel kogutud punkte.

Nii mitmelgi vanuseklassi tulemuste kokkulöömisel selgus, et tuleb välja anda võrdse punktisumma kogujatele sama koht. Kõikidele vanuseklassside parematele pandi kaela võistluse medalid ning anti magus meene.

Tehti ühispilti ning söödi üheskoos kringlit. Täname võistluse korraldajat Orienteerumisklubi Käbi energilist treenerit Liivi Tafenaud toreda võistluse eest.Aitäh kõigile kes aitasid võistlust läbi viia ja kes toetasid võistluse toimumist!

Orienteerumishuvilised saavad kokku taas põneval paarisorienteerumise võistlusel "Musta kassi öösel ei näe...", mille toimumisaeg selgub lähiajal. Täpsem info Tõrva valla kodulehel.

Tulemused