« Tagasi

Tõrvas tähistati noortepäeva

30. augustil tähistasid Tõrva valla noored Tõrva keskväljakul rahvusvahelist noortepäeva. 
Sel puhul astusid keskväljaku laval üles mitmed artistid nagu AG, Küberünnak & Karmo ning JJ-Street tantsukool. 
 
Rahvusvahelise noortepäeva peamine eesmärk on tutvustada noortele noorsootöö väärtusi ja võimalusi ning äratada avalikkuse huvi noorte ja noorsootöö vastu. "Tähistame rahvusvahelist noortepäeva juba teist aastat ülejäänud maailmast veidi hiljem (ametlik noortepäev on 12. augustil), kuid meie soov on, et võimalikult paljudel noortel oleks võimalus sündmusest osa võtta," kommenteerib Tõrva Avatud Noortekeskuse juhataja Maila-Liisa Liiv. 
 
Tõrva Noortevolikogu andis ka üritusel välja omanimelise auhinna kohalikule ettevõtjale, kirjanikule ja ajakirjanikule, spordimehele ja mälumängurile Egon Ilissonile. Tänavust auhinnasaajat on kirjeldatud kui inimest, kes on iga kell valmis kohalikele nende ettevõtmistes nii jõu kui nõuga appi tõttama. 
 
Lisaks Egon Ilissonile esitati tänavusele konkursile veel 6 säravat kandidaati, kes kõik oleksid tunnustust väärinud. Noortevolikogu otsustas seetõttu Tõrva noortepäeva peol tänada lillekimpudega veel kaht inimest, kes on samuti palju piirkonna arengusse panustanud. Tunnustuse pälvisid lisaks Heli Otti ja Kristi Napast, kes on samuti piirkonna heaks panustanud rohkem kui neilt oodatud.