« Tagasi

Tõrvas toimus Suur Lastepidu

Tõrva Marid korraldasid juba 15. korda lastekaitsepäevale pühendatud heategevusliku Suure Lastepeo, mis toimus 3. juunil Tõrva uuel keskväljakul.
 
Ilm oli ilus ja kõik peokülalised nautisid päeva. Näha sai nii teenistuskoerte, tsirkusestuudio, noorte näitlejate kui ka tantsulaste etteasteid. Uudsed ja põnevad elamused sai kaasa elades youtouber Maria Rannaväli, robootikaringi noorte ja teadusteatri esinemistele. Nagu alati sai lustida batuutidel ja karussellil, kohal olid lõbusõidurong, miniloomaaed, skyjump ja seiklusrada. Kõik lapsed said õhupallid, võimalus oli lasta teha näomaalingut ja keerutada ise suhkruvatti, osaleda värviorienteerumises, võtta õnneloosi ja limpsida jäätist. 
 
Samal ajal toimusid ka päästjate kutsemeisterlikkuse võistlus ja ohutuspäev, kus oli samuti palju kaasaelajaid. 
 
Tõrva Marid ise olid suurte pannide taga ja pakkusid kõikidele osavõtjatele lõunapraadi, pannkooke moosiga, jäätist ja kohvi. Lastepeo lõpetas ühine juubelitordi söömine.
 
Heategevuslikus korras ehk päris tasuta said Lastepeol lustida, õnneloosi võtta, jäätist limpsida ja korraliku kõhutäie Maride väikesed sõbrad Valga asenduskodust Kurepesa. Koostöös Tõrva valla sotsiaaltöötajatega selgitasid Tõrva Marid välja pered, kelle lapsed said sel päeval tasuta lõunasöögi ja jäätise.
 
Tõrva Marid tänavad südamest kõiki oma häid toetajaid ja abilisi. Sellises mahus üritus saab toimuda ainult tänu teile. Aitäh usalduse eest! 
 
Head pole kunagi liiga palju!