11. juuli õhtul toimus Tõrva Gümnaasiumi pargis Tõrva avatud maastikurattameistrivõistluste I etapp.

Kokkuvõte Tõrva maastikurattameistrivõistluste I etapist

17. juulil, algusega kell 18.00 näidatakse Tõrva kinomajas Eesti filmi "Mandariinid".

Kinomajas saab 17. juulil kino näha!

Laupäeval (12.07) toimunud heitjate seeriavõistluse III etapil oli üks põnevamaid vastasseise meeste odaviskes, mille võitis Tanel Laanmäe.

Laanmäe ja Kirt tegid heitjate seeriavõistlusel häid tulemusi!

Klassikalisi instrumente mängiv kollektiiv C-JAM on tähistamas oma esimest juubelit. Kollektiivi esinemine toimub Tõrva Kirik-Kammersaalis 12. juulil, algusega kell 22.00.

Tšellokollektiiv C-Jam esineb laupäeval kirik-kammersaalis

Maailma kõige laiaulatuslikum tõrvikuga rahujooks läbib 26. juulil Tõrva linna ja kõikidel jooksusõpradel on võimalik tulla tulega kaasa jooksma!

Maailma kõige laiaulatuslikum tõrvikuga rahujooks läbib 26. juulil Tõrva linna

Orienteerumise Alma Linnasprint toimus 9. juulil Pärnu rannas, kus osales kokku 44 paari.

Perekond Neumann saavutas Pärnu linnasprindil esikoha

Spordiklubi Viraaž korraldas 4. juuli õhtul Veskijärve ääres kombineeritud teatevõistluse paaridele.

Kokkuvõte 4. juuli kombineeritud mitmevõistlusest paaridele

Et omad oleksid eelistatud, on korraldajad otsustanud anda kiirematele Tõrva piirkonna (Tõrva linn, Hummuli vald, Helme vald, Põdrala vald) elanikele võimaluse soetada pileteid 20% võrra soodsamalt.

Tõrvakas! Kas Loitsu pilet on olemas?

Lemminkäinen Eesti AS teostab Maanteeameti tellimusel Valga-Uulu maanteel asfaltkatte taastusremonti.

Asfalteerimistöödest Valga ja Viljandi tänavatel

Tõrva lasteaed Mõmmik kuulutab välja konkursi lasteaia õpetaja ametikohtade täitmiseks alates 01.08.2014.a.

Töökuulutus - Lasteaed Mõmmik võtab tööle lasteaiaõpetaja

Tõrva avatud meistrivõistlused maastikurattakrossis algavad 11. juulil

Valter Kalami mälestusvõistlustel Viljandis viskas Tanel Laanmäe 80.17 ja Magnus Kirt 78.96.

Meie odaviskajate head tulemused Viljandis

Alates 21. juulist avatakse Tõrvas Swedbanki pangapunkt.

Alates 21. juulist tegutseb Tõrvas Swedbanki pangapunkt

Alates 21. juulist avatakse Tõrvas Swedbanki pangapunkt.

Maikuu lõpus näidati Tõrva kinomajas 2013. aasta Loitsu videokokkuvõtet.

Tankla TV: taaselustatud Tõrva kinomajas nauditi Loitsu videokokkuvõtet

Maikuu lõpus näidati Tõrva kinomajas 2013. aasta Loitsu videokokkuvõtet.

Tõrva lasteaed Tõrvalill kuulutab välja konkursi lasteaiaõpetaja ametikohale.

Töökuulutus - Lasteaed Tõrvalill võtab tööle lasteaiaõpetaja

Tõrva lasteaed Tõrvalill kuulutab välja konkursi lasteaiaõpetaja ametikohale.

Ootame sind pühapäeval, 29. juunil kell 14.00 Tõrva kinomajja, et filmida stseene kinomajast vändatava dokumentaalfilmi jaoks.

Tõrva kinomaja dokfilmi massistseenide filmimine juba pühapäeval - tule osalema!

Tõrva Linnavalitsuse, Helme Vallavalitsuse, Põdrala Vallavalitsuse ja Hummuli Vallavalitsuse koostöös on ilmunud Helme kihelkonnalehe I number.

Ilmunud on Helme kihelkonnalehe I number

SK Viraaž korraldab 4. juuli õhtul kombineeritud võistluse, mis sisaldab jooksu, kanuusõitu ja maastikurattasõitu. Võisteldakse paaridena.

4. juulil jooksma, kanuutama ja maastikurattaga sõitma - kombineeritud võistlus Tõrvas

19. juunil toimetati Valga loomade varjupaika Tõrva linnast, Oa tänavalt leitud sõbralik emane hallitriibuline kass koos kolme pojaga.

Oa tänavalt leitud kass koos kolme pojaga - otsime omanikku!

27. juunil kell 20.00 on kõik huvilised oodatud Tõrva Kirik-Kammersaali, kus toimub Tõrva linna sünnipäevale pühendatud kontsert "Talendid koju".

Tõrva linna sünnipäevale pühendatud kontsert "Talendid koju" toimub 27. juunil

Näitan: 2 581-2 600