15.oktoobril toimunud kohalike omavalitsuste valimiste järgselt hakkasid kehtima uued halduspiirid (toimus haldusterritoriaalne reform). Haldusreformi tulemusel tekkivates uutes valdades ja linnades muutuvad aadressid.

Info uute aadresside kohta

31. oktoobril toimunud Tõrva Vallavolikogu istungil valiti Tõrva vallavanemaks Maido Ruusmann ning kinnitati viieliikmeline vallavalitsus.

Tõrva vallavanemaks valiti Maido Ruusmann

Tõrva Linnavalitsus koostöös Tõrva Linnahoolduse Asutusega korraldab novembrikuu jooksul tasuta puulehtede äraveo!

Tasuta sügislehtede äravedu Tõrvas

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 31.oktoobril 2017 algusega kell 14.00 Tõrva Vallavolikogu saalis.

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 31. oktoobril

Tõrva Linnavalitsus kuulutab välja hanke „Lumetõrje Tõrva valla Tõrva linna teedel 2017/2018.“

Hanketeade

25. oktoobril toimunud Tõrva Vallavolikogu esimesel istungil valiti volikogu esimeheks Enn Mihailov ning esimeseks aseesimeheks Toivo Põldma ja teiseks aseesimeheks Eero Viisu.

Tõrva Vallavolikogu esimeheks valiti Enn Mihailov

Sel nädalavahetusel jõudis lõpule neljas Tõrva Dokfest, mis tõi väikelinna 12 dokumentaalfilmi ja täitis ajaloolise kinomaja filmihuvilistega üle Eesti. Nelja päeva jooksul osales festivalil üle 500 külastaja.

Tõrva Dokfest täitis väikelinna ajaloolise kinomaja filmisõpradega

24.septembril said alguse Tõrva sügismatkad „Otsi sõnu“ , mis on juba mitmel varasemal aastal toimununa populaarseks saanud sõnade otsimise mäng, kus igal osalejal on võimalus omale sobival ajal liikuda ja otsida terviserajale paigutatud sõnu.

Tõrva sügismatkalised leidsid kõik otsitavad sõnad ning lahenduse ristsõnale!

Alates 23. oktoobrist kuni 30. novembrini 2017 on Taagepera Raamatukogus avatud Vello Liivi fotonäitus "Eesti seened".

Seenefotode näitus Taagepera Raamatukogus

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 25.oktoobril 2017 algusega kell 16.00 Tõrva Vallavolikogu saalis

Tõrva Vallavolikogu esimene istung toimub 25. oktoobril

Kolmas "Musta kassi öösel ei näe.." paarisorienteerumine toimus laupäeval, 14. oktoobril.

Kokkuvõte paarisorienteerumisvõistlusest

Alates 21.oktoobrist 2017 moodustub Helme valla, Hummuli valla, Põdrala valla ja Tõrva linna ühinemise teel uus haldusüksus Tõrva vald.

Info Tõrva valla moodustamise kohta

AS Värska Sanatoorium pakub kohalikele omavalitsustele sotsiaalse rehabilitatsiooni paketti raske ja sügava puudega lastele.

AS Värska Sanatooriumi rehabilitatsiooni pakett raske ja sügava puudega lastele

Tõrva Valla Valimiskomisjon registreeris 20.10.2017 Tõrva Vallavolikogu liikmed, asendusliikmed ja lisamandaadid. Tõrva vald moodustub alates 21.10.2017.

Tõrva Valla Valimiskomisjoni teade

Tõrva Linnaraamatukogus on avatud Liivi Orava näitus "Töö ja hobi käsikäes".

Uus näitus Tõrva Linnaraamatukogus

Tõrva Linnaraamatukogus on avatud Liivi Orava näitus "Töö ja hobi käsikäes".

19.-22.oktoobril täitub Tõrva ajalooline kinomaja Koit neljandat aastat dokumentaalfilmidega. Sel aastal toob Tõrva Dokfest publikuni rahvusvaheliste linateoste kõrval olulise valiku kodumaiseid dokumentaalfilme.

Neljas Tõrva Dokfest seab fookusesse Eesti dokumentaalfilmid

Laupäeval peeti järjekorras viies maastikuratta Sügiskross, mis ühtlasi oli 2017. aasta maastikurattakrossi sarja viimane osavõistlus.

Tantsumäel toimus V Tõrva maastikuratta sügiskross

Hääletamissedelite teistkordne lugemine toimub 16. oktoobril 2017 algusega kell 10.00 Tõrva Linnavalitsuse (Kevade 1, Tõrva), II korrusel, volikogu saalis.

Hääletamissedelite ülelugemise info

Tõrva Linnavalitsuse 11.10.2017 korraldusega nr 153 kehtestati Tõrva linna Viljandi tänava ja Tõrva-Kirikuküla-Karjatnurme tee vahelise maa-ala detailplaneering. Kehtestamise otsuse ja planeeringuga on võimalik tutvuda linnavalitsuses (Kevade 1, Tõrva) või Tõrva linna kodulehel www.torva.ee.

Viljandi tänava ja Tõrva-Kirikuküla-Karjatnurme tee vahelise maa-ala detailplaneeringu kehtestamine

Seoses Tõrva keskväljaku sadeveetorustiku rajamisega on Veski tänav 16. oktoobril suletud ajavahemikus 9.00-16.00. Ümbersõit Kooli tänava kaudu.

16. oktoobril on Veski tänav suletud!