Tõrva Spordiselts kutsub osalema Tõrva valla Kevadmatkadel “Otsi Sõnu!”

Algab Tõrva kevadmatkasari "Otsi sõnu"

Tõrva Spordiselts kutsub osalema Tõrva valla Kevadmatkadel “Otsi Sõnu!”

15. juunil algusega kell 19.00 leiab Tõrva uuel keskväljakul aset Eesti selle aasta klassikalise muusika suursündmus – ettekandele tuleb Guiseppe Verdi Messa da Requiem kontsertettekanne.

Verdi Messa Da Requiem Tõrva keskväljakul

Tõrva valla teede ja tänavate puhastamine vaakumimuriga perioodil aprill-mai 2019.

Tõrva valla hanketeade: Tõrva valla teede ja tänavate puhastamine vaakumimuriga

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 19.märtsil 2019 algusega kell 16.00 Tõrva Vallavolikogu saalis.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Tõrva vallavalitsus korraldab hanke „Tõrva valla kohalike teede hooldus 2019“. Kirjeldus: Teede greiderdamine ja teeäärte niitmine. Pakkumuse esitamise tähtaeg: 21.03.2019, kell 10.00.

Tõrva valla hanketeade: Tõrva valla kohalike teede hooldus 2019

Tõrva Vallavalitsus kutsub Teid osalema hankes “Rannavalve teenus Tõrva linna randadel”.

Tõrva valla hanketeade: Rannavalve teenus Tõrva linna randadel

9. märtsil toimus Tõrva Kultuurimajas pidulik hõbelusikate üleandmine. Tõrva valla vapiga hõbelusika said seekord kuus tüdrukut ja kuus poissi, nende hulgas ka üks paar kaksikuid.

Toimus pidulik hõbelusikate üleandmine

Tõrva Vallavalitus teatab, et 01.03.2019 korraldusega nr 2-3/2019/68 jäeti algatamata Internaatkooli maaüksuse detailplaneeringu keskkonnamõju strateegiline hindamine (KSH).

Internaatkooli maaüksuse detailplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise (KSH) algatamata jätmine

Ros-Marie Riitsalu võttis edukalt osa Eestis ja Bulgaarias toimunud võistlustest.

Rose-Marie Riitsalu osales edukalt ilu-ja rühmvõimlemisevõistlustel

Kolmeetapiline siseorienteerumise sarja viimane etapp toimus laupäeval, 9.märtsil Tõrva spordihoones.

Lõppes Tõrva siseorienteerumise sari

Vihmane ja tuuline talvepäev ei soosinud viimast matka, aga eriti tublisid matkasõpru see ei heidutanud.

Pühapäeval toimus Tõrva valla talvematkade viimane matk

Alates 11. märtsist 2019 on Tõrva valla kodanikel võimalik esitada hajaasustuse programmi taotlusi. Taotlus koos kohustuslike lisadokumentidega tuleb esitada hiljemalt 13. mail 2019 allkirjastatuna paberil või digitaalselt.

Avatud on hajaasustuse programmi 2019. aasta taotlusvoor

Tõrva Vallavalitsus müüb avalikul suulisel enampakkumisel korteriomandi aadressil Tartu 12-7, Tõrva.

Enampakkumine vallavara müügiks

Tõrva Vallavalitsus müüb avalikul suulisel enampakkumisel korteriomandi aadressil Tartu 12-12, Tõrva linn.

Enampakkumine vallavara müügiks

Alates 01.04.2019 muutuvad Valga maakonnas olmejäätmete teenuste hinnad.

Muudatused olmejäätmete teenuste hindades

Alates 01.04.2019 muutuvad Valga maakonnas olmejäätmete teenuste hinnad.

Häältelugemiskomisjon alustab Riigikogu valimiste hääletamissedelite ülelugemist 4.märtsil 2019 kell 10.00 Tõrva Vallavolikogu saalis (Tõrva, Kevade 1, II korrus).

Häälte ülelugemise info

Loomakasvatuse üleminekutoetuse ja piimalehma kasvatamise otsetoetuse taotlusi on tänavu võimalik PRIAle esitada 2.-21. märtsini. Ka käesoleval aastal saab taotlusi esitada ainult elektrooniliselt e-PRIA vahendusel.

PRIAs algab loomatoetuste taotlemine