Tõrva valla Aasta ema ja Aasta isa

Tõrva valla Aasta ema

Aasta ema tiitliga tunnustatakse pereema, kes on pühendunud ja hea ema ühele või mitmele lapsele, pakkudes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.

Aasta ema konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Tõrva vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui ka perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pere ringi. Aasta ema aunimetus omistatakse ühele emale ainult üks kord.

Aasta ema kuulutatakse välja emadepäeval ning valitakse Tõrva Vallavalitsuse poolt välja kuulutatud konkursi raames.

Tõrva valla Aasta ema laureaadid:
  • 2019 - Reet Kaat
  • 2018 - Ellen Sang

Tõrva valla Aasta isa

Aasta isa tiitliga tunnustatakse pereisa, kes on pühendunud ja hea isa ühele või mitmele lapsele, pakkudes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.

Aasta isa konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Tõrva vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui ka perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pere ringi. Aasta isa aunimetus omistatakse ühele isale ainult üks kord.

Aasta isa kuulutatakse välja isadepäeval ning valitakse vahetult enne Tõrva Vallavalitsuse poolt välja kuulutatud konkursiga.

Tõrva valla Aasta isa laureaat:
  • 2018 - Urmas Kivit