Tõrva valla aasta ema ja aasta isa

Tõrva valla aasta isa

Aasta isa tiitliga tunnustatakse pereisa, kes on pühendunud ja hea isa ühele või mitmele lapsele, pakkudes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.

Aasta isa konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Tõrva vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui ka perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pere ringi. Aasta isa aunimetus omistatakse ühele isale ainult üks kord.

Aasta isa kuulutatakse välja isadepäeval ning valitakse vahetult enne Tõrva Vallavalitsuse poolt välja kuulutatud konkursiga.

Tõrva valla aasta isa laureaadid:
  • 2022 - Riho Karu
  • 2021 - Tarmo Põrk
  • 2020 - Alar Umbleja
  • 2019 - Arthur Jablonski
  • 2018 - Urmas Kivit

Tõrva valla aasta isa vormi saab alla laadida SIIT

Kirjalikud ettepanekud nominentide esitamiseks Tõrva valla aasta isa konkursile tuleb saata e-posti aadressile torva@torva.ee või paberkandjal Tõrva vallavalitsuse aadressil Kevade 1, 68605 Tõrva.

E-vormi saab täita lehe allosas ning selle jaoks on vajalik eelnevalt sisse logida ID kaardi või Mobiil ID abil (lehe ülaosas LOGI SISSE). Hiljem peab vormi digiallkirjastama. Digiallkirjastamata avaldused vallavalitsusse ei jõua.

Ettepanekuid saab esitada kuni 28. oktoobrini 2022.

Tõrva valla aasta isa e-esitamine

1. Esitaja andmed

See väli on kohustuslik.

2. Kandidaadi andmed

See väli on kohustuslik.

Tõrva valla aasta ema

Aasta ema tiitliga tunnustatakse pereema, kes on pühendunud ja hea ema ühele või mitmele lapsele, pakkudes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.

Aasta ema konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Tõrva vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui ka perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pere ringi. Aasta ema aunimetus omistatakse ühele emale ainult üks kord.

Aasta ema kuulutatakse välja emadepäeval ning valitakse Tõrva Vallavalitsuse poolt välja kuulutatud konkursi raames.

Tõrva valla aasta ema laureaadid:
  • 2022 - Elena Kõverik
  • 2021 - Egle Letlane
  • 2020 - Ulvi Karu
  • 2019 - Reet Kaat
  • 2018 - Ellen Sang

2023. aastal aasta ema ei valitud.

Tõrva valla aasta ema esitamise vorm (.docx)

Kirjalikud ettepanekud ja pildid „Tõrva valla aasta ema" konkursile tuleb saata e-posti aadressile torva@torva.ee või paberkandjal Tõrva vallavalitsuse aadressil Kevade 1, Tõrva.

E-esitamine
  • www.torva.ee lehe ülemises paremas osas on kast "Logi sisse"
  • logi sisse ID-kaardi või MobiilID-ga
  • peale sisselogimist avaneb käesoleva lehe allosas e-taotlusvorm
  • seejärel täida taotlusvorm ning digiallkirjasta, sisestades PIN2

Tõrva valla aasta ema 2022 konkursile saab kandidaate esitada 25. aprillini 2022.